Pracownicze Plany Kapitałowe - wszystko co musisz wiedzieć o PPK (darmowy ebook) - DNA Rynków

Pracownicze Plany Kapitałowe – wszystko co musisz wiedzieć o PPK (darmowy ebook)

Czym właściwie są Pracownicze Plany Kapitałowe? Jakie są wady i zalety PPK? Czy warto dać szansę nowej formule oszczędzania długoterminowego i zostać w systemie, czy jednak lepiej z niego zrezygnować? Pracownicze Plany Kapitałowe bezpośrednio dotkną łącznie ponad 11 milionów osób. Najprawdopodobniej również Ciebie.

Niektórzy już musieli podjąć decyzję o tym czy zostają, czy jednak wypisują się z PPK, ale dla większości ten moment dopiero nastąpi. I co ważne – dla każdego będzie się powtarzał bo tą samą decyzję trzeba będzie podejmować co 4 lata.

Żeby Ci pomóc przygotowaliśmy już kilka materiałów powiązanych z tematyką Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Pierwszy z nich to kompleksowe wyjaśnienie czym są i jak działają PPK. Jak do systemu napływać będą pieniądze? Ile będzie to kosztowało Ciebie jako pracownika? To materiał idealnie streszczający Ci wszystkie podstawowe informacje o tej formie oszczędzania. Znajdziesz w nim również mocne i słabe strony PPK oraz krótką listę korzyści oraz zagrożeń jakie mogą wystąpić w tym systemie. Możesz go przeczytać w każdej chwili na:

Nagraliśmy dla ciebie również specjalny materiał wideo w formie gorącej debaty przeciwnika i zwolennika PPK. Wybraliśmy formę debaty oksfordzkiej wymuszającej jak najlepsze przygotowanie się wystepujących. Oznacza to, że strona, którą wspierali (zostać vs wypisać się z PPK) została wylosowana. W całej rozmowie znajdziesz liczne argumenty zarówno za pozstaniem w Pracowniczych Planach Kapitałowych jak i za wypisaniem się z systemu. To nagranie możesz obejrzeć bezpłatnie w każdym momencie na:

Zebraliśmy również 22 najcześciej zadawane nam przez czytelników pytania i udzieliliśmy na nie odpowiedzi, dzięki którym szybko możesz rozwiać wiele swoich wątpliwości odnośnie całego systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Wszystkie te pytania znajdziesz poniżej:

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PPK – ebook!

Dalej jednak zadawaliście nam mnóstwo pytań, przez co czuliśmy, że temat nie jest jeszce wyczerpany. Dlatego też postanowiliśmy wszystkie te informacje i wiele więcej kolejnych zawrzeć w jeden ebook! Znajdziesz w nim absolutnie wszystkie niezbędne informacje o programie PPK. Znajdziesz w nim:

  • informacje czym są i jak działają Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)
  • odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane nam pytania o PPK
  • ankietę decyzyjną, która pomoże Ci odpowiedzieć sobie na pytanie czy TY powinieneś zostać w PPK!

Pobierz ebook za pomocą specjalnego formularza poniżej!Komentarze

  1. Wszystko sprytnie zamknięte w jedną całośc, taka pigułka merytoryczna ppk. Takich materiałów powinno być więcej i powinny docierać do tych najbardziej zainteresowanych, a jednocześnie najmniej poinformowanych. PPK z założenia jest programem dla tych, którzy zarabiaja około średniej krajowej. Wiadomo że ich emerytura nie zawsze bedzie wystarczająca…dlatego pomysł z regularnym odkładaniem na konto programu może być dla nich dodatkowym filarem wsparciowym. Cykliczne wpłaty pozwolą uzbierać całkiem niezłą sumę na czas emerytutry


Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Autor

Piotr CymcykNazywam się Piotr Cymcyk. Finansami zajmuję się od 2012 roku. Pomogę Ci zrozumieć wszystko co w giełdach i gospodarkach jest najważniejsze dla Twoich pieniędzy, dowiedz się o mnie więcej...
Slider
Slider

Ankieta

Wybierz jeden nowy projekt DNA

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy

Array ( [0] => 8 )
Slider
Slider

Polecane wpisy

Reakcje rynków na kryzys 2020 | DNA Rynków #291


Najgorsze dane gospodarcze w historii! | DNA Rynków #290


Jak inwestować w czasie kryzysu? | DNA Rynków #288


Czego naprawdę boją się rynki i inwestorzy?! | DNA Rynków #287


Czy na rynkach mamy krach?! | DNA Rynków #286


Wirus dotarł na rynki! | DNA Rynków #285