Pracownicze Plany Kapitałowe – wszystko co musisz wiedzieć o PPK (darmowy ebook)

opublikowano: 12 lutego 2020

Czym właściwie są Pracownicze Plany Kapitałowe? Jakie są wady i zalety PPK? Czy warto dać szansę nowej formule oszczędzania długoterminowego i zostać w systemie, czy jednak lepiej z niego zrezygnować? Pracownicze Plany Kapitałowe bezpośrednio dotkną łącznie ponad 11 milionów osób. Najprawdopodobniej również Ciebie.

Niektórzy już musieli podjąć decyzję o tym czy zostają, czy jednak wypisują się z PPK, ale dla większości ten moment dopiero nastąpi. I co ważne – dla każdego będzie się powtarzał bo tą samą decyzję trzeba będzie podejmować co 4 lata.

Żeby Ci pomóc przygotowaliśmy już kilka materiałów powiązanych z tematyką Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Pierwszy z nich to kompleksowe wyjaśnienie czym są i jak działają PPK. Jak do systemu napływać będą pieniądze? Ile będzie to kosztowało Ciebie jako pracownika? To materiał idealnie streszczający Ci wszystkie podstawowe informacje o tej formie oszczędzania. Znajdziesz w nim również mocne i słabe strony PPK oraz krótką listę korzyści oraz zagrożeń jakie mogą wystąpić w tym systemie. Możesz go przeczytać w każdej chwili na:

Nagraliśmy dla ciebie również specjalny materiał wideo w formie gorącej debaty przeciwnika i zwolennika PPK. Wybraliśmy formę debaty oksfordzkiej wymuszającej jak najlepsze przygotowanie się wystepujących. Oznacza to, że strona, którą wspierali (zostać vs wypisać się z PPK) została wylosowana. W całej rozmowie znajdziesz liczne argumenty zarówno za pozstaniem w Pracowniczych Planach Kapitałowych jak i za wypisaniem się z systemu. To nagranie możesz obejrzeć bezpłatnie w każdym momencie na:

Zebraliśmy również 22 najcześciej zadawane nam przez czytelników pytania i udzieliliśmy na nie odpowiedzi, dzięki którym szybko możesz rozwiać wiele swoich wątpliwości odnośnie całego systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Wszystkie te pytania znajdziesz poniżej:

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PPK – ebook!

Dalej jednak zadawaliście nam mnóstwo pytań, przez co czuliśmy, że temat nie jest jeszce wyczerpany. Dlatego też postanowiliśmy wszystkie te informacje i wiele więcej kolejnych zawrzeć w jeden ebook! Znajdziesz w nim absolutnie wszystkie niezbędne informacje o programie PPK. Znajdziesz w nim:

  • informacje czym są i jak działają Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)
  • odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane nam pytania o PPK
  • ankietę decyzyjną, która pomoże Ci odpowiedzieć sobie na pytanie czy TY powinieneś zostać w PPK!

Pobierz ebook za pomocą specjalnego formularza poniżej!

73

Powiedz nam czy podobał Ci się ten materiał

73
0


Może Cię zainteresować również:

Ankieta

Czy sądzisz, że Allegro przebije do końca 2020 cenę 100 zł?

  • Tak
  • Nie

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy: