Omówienie wyników spółki Palantir za 1Q’24

Omówienie wyników spółki Palantir za 4Q'22

Palantir to firma, która pomaga swoim klientom lepiej korzystać z ich danych. Wykorzystuje nowoczesne technologie takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, aby automatycznie analizować te dane i wyciągać z nich przydatne konkluzje. Firma używa specjalnych algorytmów, które pomagają wykrywać niezwykłe wzorce i przewidywać przyszłe trendy. Palantir pomaga swoim klientom łączyć informacje z różnych źródeł i używać swojego oprogramowania do odkrywania nowych pomysłów, które mogą przeoczyć tradycyjne metody analizy danych. Dzięki temu klienci mogą lepiej zrozumieć całość swojej działalności i dostają konkretne wskazówki, jak ulepszyć swoje produkty czy usprawnić procesy w pracy.

Zainteresowanych biznesem Palantira odsyłam do szczegółowej analizy tego biznesu, która dostępna jest w osobnym wpisie: Analiza Premium spółki Palantir – tajemniczy gracz sektora IT. Tutaj skupimy się wyłącznie na opisie tego, co zadziało się w ostaniem kwartale. W pierwszej kolejności każdy powinien zapoznać się w szczegółach z tym, co to w ogóle jest za spółka i czym się zajmuje.

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 49 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Do zarobienia,
Jurek Tomaszewski

Porcja informacji o rynku prosto na Twoją skrzynkę w każdą niedzielę o 19:00  Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych zgodnie z Polityką Prywatności strony DNA Rynków.

  67
  5
  Zastrzeżenie prawne

  Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments