Współpraca i reklama w DNA Rynków

Chętnie podejmiemy się każdej współpracy, która będzie wartościowa dla naszych Czytelników lub Twoich pracowników. Wszystkie działania jednak muszą wpisywać się w naszą misję, które realizacja przyświeca nam w pierwszej kolejności.

Skontaktuj się z nami wysyłając maila z tematem: „Współpraca” na adres: biuro@dnarynkow.pl. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48 godzin.

Misja DNA Rynków

Mamy jeden cel, który definiuje całą naszą działalność:

Sprawić, aby wszyscy dorośli Polacy inwestowali swoje oszczędności odpowiedzialnie i racjonalnie uzbrojeni w najlepszą wiedzę, narzędzia i umiejętności.

Na pierwszy rzut oka brzmi prawie jak misja niemożliwa. Mamy odmienne zdanie. Żeby realizacja ta była możliwa musimy jednak trzymać się pewnych z góry określonych zasad współpracy. Zwłaszcza takich, które dotyczą transparentności. Nigdy nie polecimy żadnej usług ani żadnego produktu finansowego, który nie jest w pełni transparentny.

Mamy dobrą rynkową reputację i bardzo wysoki poziom zaufania wśród naszych Czytelników. W tak delikatnej kwestii, jaką są pieniądze, rzetelność i uczciwość ma podwójne znaczenie. Wiemy jednak, że na rynku jest dostępna masa dobrych i uczciwych rozwiązań oraz produktów, które są warte polecenia, tłumaczenia i promocji wśród Polaków. W promocję takich rozwiązań chętnie zaangażujemy wszystkie swoje siły.

Jesteśmy jedynym portalem w Polsce, gdzie merytoryka jest łączona ze zrozumiałym dla każdego przekazem w luźniejszej formie. Nasz zespół posiada liczne licencje i certyfikaty potwierdzające wiedzę finansową (licencje Maklera Papierów Wartościowych, licencje Doradcy Inwestycyjnego, czy certyfikaty CFA lub CIIA), a także doświadczenie w pracy w największych instytucjach finansowych i doradczych w Polsce. Ponadto składa się z samych rynkowych praktyków.


Odbiorcy i statystyki DNA Rynków

Portal DNA Rynków w liczbach (stan na koniec września 2023 roku)

1. Ponad 40 tysięcy użytkowników miesięcznie na stronie
2. Ponad 17 tysięcy obserwujących na portalu Facebook
3. Ponad 21.2 tysiąca subskrybentów kanału na YouTube
4. Ponad 6,2 tysiąca obserwujących profil na portalu LinkedIn
5. Ponad 6 tysięcy subskrybentów Newslettera
6. Ponad 16,3 tysiąca obserwujących na Twitterze
7. Ponad 700 subskrybentów Strefy Premium (grono najbardziej aktywnych inwestorów)

Portal DNA Rynkó przybrał obecną formę z początkiem 2020 roku. Wtedy z małego pojedynczego kanału na YouTube podsumowującego najważniejsze gospodarcze wydarzenia tygodnia zmienił się w najszybciej rosnący portal inwestycyjno-gospodarczy w polskim Internecie. Zaledwie po dwóch latach działania zaczął być wskazywany w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów 2021 prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jako jedno z podstawowych źródeł informacji. Ten sukces został powtórzony podczas Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2022, tym razem już nie w jednej, ale w dwóch kategoriach „Kanał YT” oraz „Portal inwestycyjny”.

Kim są czytelnicy DNA Rynków?

Nasze materiały kierowane są dla każdego, kto interesuje się inwestowaniem, gospodarką oraz efektywnym oszczędzaniem własnych pieniędzy. Dlatego też nasze za każdym razem przedstawiane są w prosty i przystępny sposób. Zależy nam na tym, aby niezależnie od poziomu wiedzy, każdy, kto trafi na portal DNA, był w stanie ze zrozumieniem zgłębić interesujący go temat.

Najliczniejszą grupą odbiorców obecnie na portalu są mężczyźni w grupie wiekowej 20-45 lat, z większych miejscowości, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe.


Możliwości współpracy z DNA Rynków

Ambasador marki / Partnerstwo całego portalu

Poszukujesz dłuższej współpracy reklamowej dla swojej firmy i chcesz w całości wykorzystać wszelkie nasze kanały i możliwości dotarcia? Najlepszym rozwiązaniem będzie zaangażowanie nas jako Ambasadorów własnej marki lub objęcie Partnerstwa nad całym portalem DNA Rynków.

Zajmiemy się regularnym zwiększaniem świadomości o Twojej firmie lub oferowanym przez nią produkcie bądź usłudze. Wspólnie ustalimy cele promocyjne, jakie chcemy osiągnąć w danym okresie i sposoby na ich realizację. W ramach tak rozszerzonej współpracy będziesz obecny regularnie we wszystkich naszych kanałach. Obejmuje to:

– Portal DNA Rynków;
– Kanał YouTube;
– Social Media (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, TikTok);
– Bazę mailingową;

Nasze przykładowe realizacje w tym zakresie obejmują:

– Szeroką kampanię promocyjną dotyczącą certyfikatów Turbo (nagrania na YT, wpisy social media, wpisy na stronie, wywiady)
– Współpracę w ramach promocji marki Portu podczas wejścia na polski rynek (nagrania na YT, wpisy na stronie oraz w social media)


Promocja Twojej firmy, produktu lub usługi

Jeśli interesuje Cię bardziej punktowe działanie i jednorazowa współpraca w szerszej kampanii promocyjnej również możesz skorzystać z naszych kanałów dotarcia do odbiorców. To często stosowane rozwiązanie w przypadku:

– Promocji spółek pod IPO;
– Szerszych kampanii promujących dany produktu
– Potrzeby szerszego dotarcia z terminową promocją;
– Zaprezentowania swojej firmy dla inwestorów;

Nasze przykładowe realizacje w tym zakresie obejmują:

– Promocję Gry Inwestycyjnej ING Turbo
– Współpracę w zakresie promocji funduszy ETF dla Beta Securities Poland
– Promocję crowdfundingu nieruchomości dla Social.Estate
– Materiały realizowane dla spółki Shoper
– Recenzja platformy Finax
– Współpraca z Domem Maklerskim XTB w ramach partnerstwa cyklu YT „Merytorycznie o Giełdzie”


Reklama na portalu DNA oraz sponsorowane posty

Na portalu dostępna jest powierzchnia reklamowa możliwa do przekierowania ruchu na Twoją stronę. Możliwe miejsca reklamowe obejmują:

– Reklamę na stronie głównej w formacie 1400 x 200
– Baner reklamowy na stronie głównej w formacie 410 x 440
– Baner reklamowy na pasku bocznym we wpisach w formacie 410 x 440

Sponsorowane posty mogą zostać umieszczane w formatach tekstowych, graficznych oraz wideo w zależności od potrzeb. Kanały publikacji mogą obejmować:

– Facebook
– LinkedIn
– YouTube
– Twitter
– Instagram
– Tik Tok


Szkolenia rynkowe dla Twoich pracowników

Możemy przeprowadzić dla Twoich pracowników lub kontrahentów webinar na żywo lub odwiedzić was na żywo. Wiemy jak dopasować przekaz do odbiorcy. Możemy podzielić się wiedzą z zarządzania finansami, oszczędzania, inwestowania, obecnej sytuacji na rynkach czy w gospodarce. To także świetna propozycja dla firm inwestycyjnych, które chcą żeby ich doradcy klienta byli idealnie przygotowani do codziennych rozmów z klientami.

Nasze przykładowe realizacje w tym zakresie obejmują:

– Regularne szkolenia z sytuacji rynkowej i tym, jak komunikować ją dla klienta dla doradców Prudential
– Cykl szkoleń z sytuacji rynkowej i tym, jak komunikować ją dla klienta dla doradców BNP Paribas
– Regularne szkolenia z sytuacji rynkowej i tym, jak komunikować ją dla klienta dla doradców Idea Bank
– Szkolenie dotyczące oszczędzania oraz inwestowania dla Azimo
– Cykl szkoleń o klasach aktywów dla Real Finance Polska
– Cykl szkoleń o inwestowaniu dla pracowników Capgemini


Wystąpienia na konferencjach lub eventach

Organizujesz konferencję lub wydarzenie branżowe i chciałbyś, żebyśmy wygłosili prelekcję na temat związany z finansami osobistymi, inwestycjami, gospodarką lub rynkiem? Nie ma problemu. Łącznie występowaliśmy już przed dziesiątkami tysięcy słuchaczy zarówno na małych kameralnych spotkaniach warsztatowych, jak i na dużych konferencjach branżowych. Pomożemy Ci dobrać temat do słuchaczy, przygotujemy i poprowadzimy wystąpienie na najwyższym poziomie. Wystąpienie może odbywać się zarówno na żywo, jak i online. Może odbyć się zarówno w języku polskim lub angielskim.

Nasze przykładowe realizacje w tym zakresie obejmują:

– Wystąpienia na Konferencjach Artyści Rynków dla CMC Markets.
– Wystapienia na Konferencjach dla Doradców Idea Bank
– Wystąpienia na Konferencji Wall Street


Raporty i analizy rynkowe

Od innych portali finansowo – inwestycyjnych odróżnia nas przede wszystkim to, że cały nasz zespół ma za sobą doświadczenie w pracy bezpośrednio na rynku finansowym oraz liczne licencje i certyfikaty rynkowe. Posiadamy licencjonowanych Maklerów Papierów Wartościowych oraz Doradców Inwestycyjnych. Posiadamy również certyfikaty CFA oraz CAI i CIIA.

Możemy pomóc Twojej firmie przygotowując specjalne analizy branżowe. Potrzebujesz wiedzieć, jak może zachować się dany rynek walutowy, surowcowy, czy nieruchomości? Może planujesz wejść na nowy rynek i potrzebujesz wiedzy o tamtejszym otoczeniu? Może wdrażasz właśnie w firmie szereg programów inwestycyjnych, finansowych lub emerytalnych? Jesteśmy w stanie pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Nasze przykładowe realizacje w tym zakresie obejmują:

– Wsparcie Eneris w wyborze odpowiedniego programu emerytalnego
– Comiesięczne wsparcie analityczne dla Lion Biznes Net
– Wsparcie Expander w konstrukcji portfeli inwestycyjnych


Najważniejsze warunki współpracy z DNA Rynków

Są pewne warunki, które są nas graniczne i nieprzekraczalne jeśli chodzi o współpracę. Zwłaszcza jeśli dotyczy ona współpracy reklamowej.

Współpraca z nami nigdy nie jest współpracą incognito. Czytelnicy za każdym razem informowani są o tym, że przygotowany materiał został opłacony.
– Możemy wspólnie ustalić formułę, koncepcję oraz ramowy plan lub konspekt materiału, ale treść jest przygotowywana zawsze przez nasz zespół. Nie republikujemy treści przygotowanych przez zewnętrznych autorów.
Zawsze otrzymasz od nas materiał do merytorycznej weryfikacji. Będziemy się z Tobą konsultować, żeby wszystkie przedstawione zagadnienia były jak najlepiej zrozumiane przez Czytelników i nie wprowadzały ich w błąd.


Z kim współpracowaliśmy do tej pory?

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z następującymi firmami:

Portu – współpraca w ramach pakietu ambasadora marki;
Dom Maklerski XTB – współpraca w ramach pakietu ambasadora marki;
Pru (dawniej Prudential) – współpraca w ramach regularnych szkoleń rynkowych dla Doradców;
Beta Securities Poland – współpraca w ramach
Globalworth Real Estate Investments – współpraca w ramach cyklu szkoleń rynkowych dla Doradców;
ING Turbo – współpraca w ramach promocji Gry Inwestycyjnej oraz reklamy na portalu DNA;
BNP Paribas Bank Polska S.A. – współpraca w ramach cyklu szkoleń rynkowych dla Doradców;
Expander Advisors – współpraca w ramach wsparcia analitycznego;
Finax – współpraca w ramach promocji firmy;
Ipopema TFI – współpraca w ramach promocji produktu inwestycyjnego;
Idea Bank – współpraca w ramach cyklu szkoleń rynkowych dla Doradców;
Capgemini – współpraca w ramach szkolenia pracowników;
Azimo – współpraca w ramach szkolenia emerytalnego dla pracowników;
Social Estate – współpraca w ramach promocji produktu inwestycyjnego;
Realfinance Polska – współpraca w ramach cyklu szkoleń rynkowych dla Doradców;
Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego – współpraca w ramach szkolenia emerytalnego dla przedsiębiorców;
Shoper – współpraca w ramach promocji firmy podczas IPO;
LionBiznes.Net – współpraca w ramach cyklu szkoleń rynkowych dla Doradców;

Ile kosztuje współpraca z DNA Rynków?

Zawsze staramy się dopasować zakres działań pod każdego klienta, dlatego każdą współpracę wyceniamy indywidualnie. Dopuszczane przez nas modele działania to zarówno wynagrodzenie stałe, jak i wynagrodzenie za osiągnięty sukces (leady / sprzedaż). Skontaktuj się z nami, a razem ustalimy jaka formuła będzie najbardziej efektywna.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami wysyłając maila z tematem: „Współpraca” na adres: biuro@dnarynkow.pl. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin.