Zarządzaj swoimi inwestycjami razem z DNA Rynków

Dołącz do jedynego w Polsce portalu o finansach i inwestowaniu tworzonego przez osoby z wieloletnią praktyką, wiedzą i doświadczeniem!

Strefa Premium DNA
Dostęp na Miesiąc
Tylko 59 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest miesięcznie i zostanie automatyczne przedłużona po miesiącu.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA
Strefa Premium DNA
Dostęp na Kwartał
Tylko 49 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest kwartalnie i zostanie automatyczne przedłużona po trzech miesiącach.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA
Strefa Premium DNA
Dostęp na Rok
Tylko 42 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest rocznie i zostanie automatyczne przedłużona po dwunastu miesiącach.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA

Dzięki Premium DNA zyskujesz

  • Wgląd do wszystkich naszych prywatnych Strategii Inwestycyjnych prowadzonych na własnym kapitale. Dokonujemy tylko prawdziwych transakcji. Nie prowadzimy wirtualnych portfeli. Nasze zyski lub stratysą w 100% prawdziwe.
  • Regularne cotygodniowe podsumowania rynków i sytuacji;
  • Webinary „Strategiczny Poniedziałek” organizowane dwa razy w miesiącu;
  • Minimum jedną nową zamkniętą analizę spółki z Polski lub rynków zagranicznych oraz dostęp do wszystkich poprzednich
  • Regularnie rozbudowywaną bazę wiedzy o inwestowaniu, z której dowiesz się m.in. „Jak rozliczyć zagraniczne dywidendy?”, „Jakie są możliwości optymalizacji podatku od zysków kapitałowych?”, „Jak wybrać fundusz inwestycyjny?”, itp.
  • Dostęp do zamkniętego serwera na Discord, gdzie na bieżąco informujemy o rynkach i naszych wszystkich ruchach oraz odpowiadamy na każde twoje pytanie;
  • Omówienie kwartalnych wyników wszystkich spółek z naszego aktualnego portfela;

Wybrane sukcesy – bądź częścią kolejnych!

To tylko wybrane z decyzji, w których mieli okazję uczestniczyć nasi subskrybenci. Sam zobacz, jak oceniają wersję Premium DNA.

Kliknij i dołącz do Strefy Premium DNA Rynków

Co o Premium DNA mówią jej użytkownicy?

Zacząłem „podglądać” strategie DNA we wrześniu 2020 i jestem mega zadowolony ze swoich wyników. Wiadomo, że czasem nie trafi się idealnie w punkt, ale sam na pewno nie odważyłbym się na takie inwestycje bez odpowiedniego researchu.

Sławek D.

Innych dostępów nie potrzebuję. W DNA mam gotowe pomysły z analizami, a jak czegoś nie zrozumiem, to pytam mailem i… dostaję konkret odpowiedzi! Z takim zaangażowaniem się jeszcze nie spotkałem 🙂

Paweł B.

Strategiczne poniedziałki są najlepsze. Masa wiedzy i edukacyjnych fragmentów na przyszłość do wykorzystania przez każdego inwestora.

Marek S.

Robicie naprawdę świetną robotę, tak trzymać. Analizy spółek są w końcu pisane przez kogoś tak, że każdy bez finansowego wykształcenia jest w stanie je zrozumieć i wykorzystać.

Piotr K.

Panowie inwestują własną gotówkę i dzielą się tym dlaczego podejmują takie, a nie inne decyzje. Nie lubię działań na wirtualnych portfelach i potem trąbienia o sukcesie. Tu tego nie ma. Jeśli decyzja jest kiepska, to są konsekwencje i to mi się podoba.

Paweł N.

Nikt inny nie ma takiej odwagi żeby inwestować publicznie tak duży kapitał i to jeszcze globalnie. Czapki z głów!

Marta W.

Oraz kilka screenów z naszej zamkniętej grupy na Facebook

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z portalu DNA Rynków kosztuje?
Treści publikowane na portalu DNA Rynków są częściowo otwarte i dostępne dla każdego, a częściowo zamknięte wyłącznie dla posiadaczy konta Premium. Każdemu inwestorowi polecamy dołączyć do Premium DNA i przekonać przez pierwszy miesiąc, jak wyglądają nasze działania. Ponad 96% użytkowników decyduje sie później na zostanie z nami na dłużej! 🙂
Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili?
Tak. W każdej chwili za pomocą swojego panelu użytkownika możesz zrezygnować z dalszej subskrypcji Premum DNA Rynków.
Czy jeśli zrezygnuję z subskrypcji podczas trwania aktywnego okresu dalej będę miał dostęp do Premium DNA?
Tak. Twoja opłata jest opłatą „z góry”. Nawet jeśli zrezygnujesz z dalszej subskrypcji tego samego dnia, to Twój dostęp będzie aktywny do czasu wygaśnięcia subskrypcji.
Czy są dostępne jakieś kupony promocyjne?
Tak. wszystkie aktualne promocje mogące obniżyć dostęp do Premium DNA znajdziesz na stronie
Czy mogę od razu wykupić dostęp na dłużej niż miesiąc?
Tak, dostępne obecnie modele subskrypcji to subskrypcja miesięczna, kwartalna oraz roczna.
Jak otrzymać fakturę VAT za zakup?
Aby otrzymać fakturę za zakup Premium DNA musisz podczas rejestracji wypełnić pole „Dane do faktury: FIRMA / NIP”. Jeśli masz już konto i chcesz zacząć otrzymywać faktury VAT wystarczy, że wypełnisz te same pole w swoim panelu użytkownika.
Czy dane mojej karty kredytowej są bezpieczne?
Oczywiście! Nie są one przechowywane na naszych serwerach. Firma procesujące wszystkie płatności to Stripe i jest to jedyny podmiot przechowujący dane Twojej karty płatniczej.
Jakie są możliwe metody płatności?
Obecnie jedyną metodą płatności za dostęp do Premium DNA jest karta płatnicza. Akceptujemy karty praktycznie wszystkich istotnych wydawców
Kliknij i dołącz do Strefy Premium DNA Rynków

Czym jest Premium DNA?

Na pewno przynajmniej raz pomyślałeś sobie, że przecież wystarczy zarabiać na rynkach marne 1% tygodniowo i nawet posiadając niewiele gotówki, już po kilku latach będzie można przechodzić na emeryturę. Nie brzmi to, jak wielki sukces prawda? W końcu, co to jest marne 1% tygodniowo! Przecież codziennie na jakimś rynku któraś spółka rośnie o ten 1%. Łapiesz szybko za kalkulator i liczysz, ile to będzie? Dziesięć lat to 520 tygodni. Gdyby tak zarabiać 1% tygodniowo przez 520 tygodni to… osuwasz się na podłogę przytłoczony potęgą matematyki, gdy okazuje się, że wystarczy jeden mały procent co tydzień, żeby po 10 latach każdy twój tysiąc złotych zmienił się w 176 tysięcy!

Gdyby tak zarabiać na tych rynkach 1,2% tygodniowo? Niewielka to przecież różnica. Na pewno dam sobie radę – myślisz. Szybki atak na kalkulator i tym razem jesteś bliski ekstazy! Nie możesz uwierzyć w to, co widzisz, bo 1,2% tygodniowo po tych samych 10 latach sprawi, że ten sam tysiąc wart będzie już 494 tysiące! Sprawdzasz szybko, ile masz gotówki i myślisz sobie, że na rynek wkracza nowy wilk. Mięknijcie leszcze, oto jestem!

Cóż… my też tak kiedyś myśleliśmy. Niestety rzeczywistość jest bardziej brutalna. Szybko okazuje się, że pomnażanie gotówki na rynkach proste jest tylko w myślach albo patrząc w przeszłość. Szybko zorientujesz się, że możesz przeczytać setki książek na ten temat i niestety ta ogromna dawka wiedzy nie zagwarantuje Ci rynkowego sukcesu. Tak jak oglądanie wyścigów Formuły 1, nie zrobi z Ciebie świetnego kierowcy. Inwestowanie wymaga praktyki i doświadczeń, a te niestety bywają kosztowne. Dołączając do Premium DNA, zyskujesz wgląd w nasze praktyki i doświadczenia, które zbudowaliśmy na bazie prawie 20 lat rynkowych sukcesów i porażek.

Wiele osób szukając odpowiedzi na pytanie co jest najważniejsze w inwestowaniu odpowie, że najważniejsze to przecież dobrze wybrać to, w co zainwestujemy. W zasadzie to prawda, ale to bardzo krótkowzroczne myślenie, bo zysk nie pojawia się w momencie, gdy wartość inwestycji rośnie, tylko gdy naszą inwestycję sprzedamy. Po latach naszych obserwacji doszliśmy do wniosku, że najważniejsza w inwestowaniu jest odpowiedzialność i edukacja. Tylko odpowiedzialny inwestor potrafi bowiem trzymać się swojego planu, pogodzić się ze stratami i sprzedać coś, co traci na wartości lub zgarnąć zyski w odpowiednim momencie. Tylko będąc odpowiedzialnym inwestorem, można łatwo oddzielić inwestowanie od hazardu. Zapamiętaj, że inwestowanie to nie jest hazard, chyba że samemu je w hazard zamienisz. Problem w tym, że większość inwestorów nie zachowuje się odpowiedzialnie. Co robią nie tak?

1. Angażują zbyt dużo swoich oszczędności w ryzykowne aktywa.
2. Nie myślą o ryzyku i ochronie kapitału.
3. Stawiają wszystko na jedną kartę.
4. Nie potrafią pogodzić się z tym, że tracą.
5. Za szybko realizują zyski.
6. Inwestują chochlą, a nie łyżeczką.

Na pewno również chociaż raz też popełniłeś te błędy i wiesz jak kosztowne potrafią być. Dołączając do Premium DNA, zyskujesz pewną przewagę w walce z nimi. Mając wgląd w prowadzone przez nas strategie inwestycyjne, które realizujemy na własnym kapitale łatwiej będzie Ci odciąć się od rynkowego szumu. Każdy z prowadzonych przez nas portfeli jest odpowiednio zdywersyfikowany i ma na celu nie tylko osiągnięcie założonej przez nas stopy zwrotu, ale również utrzymanie założonego z góry poziomu ryzyka. Ochrona kapitału to podstawa odpowiedzialnego inwestowania, a właściwe zarządzanie ryzykiem portfela inwestycyjnego jest kluczem do tego, aby to osiągnąć.

Problemy dotykające każdego inwestora

Praktyka i doświadczenie pokazują nam, że najważniejsze problemy każdego inwestora ograniczają się tak naprawdę do zaledwie trzech elementów. Swego czasu zresztą walczyliśmy z nimi również sami, ale w miarę jak zdobywaliśmy coraz więcej doświadczenia, nauczyliśmy się jak sobie z nimi poradzić. Dojście do tego kosztowało nas co prawda sporo zmarnowanych szans i pieniędzy, ale tak już jest z inwestowaniem. Lepiej uczyć się i korzystać z cudzych błędów niż swoich, ale my nie mieliśmy tego komfortu. Te problemy to:

1. Nieprzestrzeganie założonego planu lub brak planu

Często do inwestowania podchodzimy bez jakiegokolwiek planu działania. W efekcie nie wiadomo jak się zachować, gdy wartość inwestycji się zmienia. Sprzedajemy, gdy tylko wzrośnie o 10%, ciesząc się sukcesem i jednocześnie trzymamy inwestycję w portfelu, gdy osiąga już pułap straty 50%, bo przecież „w końcu odbije”. Za te wszystkie błędy najczęściej odpowiada właśnie brak planu lub jego całkowite lekceważenie, a tylko trzymając się założonej strategii, można osiągnąć w inwestowaniu większy sukces. Nie chodzi tu oczywiście o to, że swojego planu nie można zmieniać. Można, czasem nawet jest to niezbędne. Trzeba jednak być świadomym, dlaczego się to robi.

Jak przygotować taki plan i jak się go trzymać? Nie jest to proste zadanie i wymaga sporej ilości prób oraz solidnej dyscypliny. Strategie, które prowadzimy zawsze trzymają się z góry założonego przez nas planu. Tobie pozostaje jedynie sprawdzić, czy nasza strategia Ci odpowiada. Jeśli chcesz – możesz ją w dowolnym stopniu replikować, ale koniecznie przeczytaj najpierw pełną charakterystykę każdego z naszych portfeli.

2. Problemy z dokonaniem wyboru, w co zainwestować

Możliwości inwestycyjnych dziś jest ogromna liczba. Fundusze ETF na niemalże każdy rodzaj aktywa, a dostępność rynków zagranicznych sprawia, że nawet dla osób z niewielkim kapitałem istnieje możliwość, aby korzystać z globalnych trendów. Niestety im tych możliwości więcej, tym trudniej podjąć czasem właściwą decyzję. W końcu nikt nie jest w stanie samodzielnie analizować wszystkich możliwości. W konsekwencji czasem niektóre inwestycyjne okazje po prostu uciekają.

W DNA Rynków na bieżąco monitorujemy wszystkie istotne rynki globalne oraz klasy aktywów. Mamy również specjalny system doboru spółek ciekawych do zainwestowania. Jako uczestnik Premium DNA zyskujesz dostęp do wszystkich takich analiz, które publikujemy na portalu. Dzięki nim na pewno co jakiś czas znajdziesz instrument, o którym nigdy wcześniej nawet nie słyszałeś.

3. Brak odpowiedniej wiedzy lub doświadczenia

Inwestowania też trzeba się nauczyć w teorii i praktyce. Podstawowa wiedza o tym, jak w danym otoczeniu makroekonomicznym mogą zachowywać się poszczególne klasy aktywów, jest niezbędna do tego, aby odpowiedzialnie budować swój portfel. Monitorowanie finansów spółki, jaką wybraliśmy, też bywa przydatne. Wiadomo, że każdy chciałby od razu po założeniu rachunku maklerskiego, jak najszybciej zarabiać. Jednak bez odpowiedniej wiedzy będzie to ekstremalnie trudne. Dołączając do Premium DNA, zyskujesz jednak dostęp do wielu materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci tę wiedzę zbudować. Na każdego czekają:

1. Specjalne webinary Strategiczny Poniedziałek, gdzie omawiamy sytuację na rynkach i tłumaczymy ją edukacyjnie;
2. Analizy spółek i sektorów, w których tłumaczymy, dlaczego uważamy daną inwestycję za dobrą lub złą;
3. Graficzne wizualizacje fundamentów spółek i sektorów dla łatwiejszego ich zrozumienia;
4. Liczne materiały o technicznych aspektach inwestowania, z których dowiesz się m.in. jak odpowiednio rozliczyć podatki od dywidend zagranicznych, jak sprawnie zoptymalizować podatek od zysków kapitałowych, czy jak odpowiednio korzystać z rachunku maklerskiego itp.
5. Zawsze możliwość dopytania nas o coś prywatnie. Pewnie nie odpowiemy w 10 minut, ale na pewno odpowiemy 


Aby dołączyć do Premium DNA wystarczy, że zarejestrujesz się wybierając jeden z poniższych pakietów. Różnią się one jedynie czasem dostępu.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy, pamiętaj że zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email: biuro@dnarynkow.pl

Dołącz do Premium DNA

Strefa Premium DNA
Dostęp na Miesiąc
Tylko 59 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest miesięcznie i zostanie automatyczne przedłużona po miesiącu.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA
Strefa Premium DNA
Dostęp na Kwartał
Tylko 49 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest kwartalnie i zostanie automatyczne przedłużona po trzech miesiącach.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA
Strefa Premium DNA
Dostęp na Rok
Tylko 42 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 500 inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest rocznie i zostanie automatyczne przedłużona po dwunastu miesiącach.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści ze Strefy Premium DNA