Nasze doświadczenia z Certyfikatami Turbo – Rozmowa z Radkiem Chodkowskim

Wspólnie z ING dalej przygotowujemy serię materiałów przybliżających Ci działanie certyfikatów Turbo i tym razem chcieliśmy pokazać, jak to działa w praktyce. Zakładam, że wiesz już o co ogólnie chodzi z tym produktem. Rozumiesz, czym jest, jak funkcjonuje i czym różni się od innych instrumentów finansowych. Więcej na ten temat pisaliśmy w osobnym materiałach: „Certyfikaty Turbo – docenisz, gdy zrozumiesz. Czyli jak działa ten instrument?” oraz „Certyfikaty Turbo – docenisz, gdy zrozumiesz. Czym różnią się od innych instrumentów?”, a także „Dlaczego kupiłem certyfikaty na Dino? Turbo w praktyce.„. Tym razem jednak chcieliśmy porozmawiać bardziej na luzie z Radkiem Chodkowskim z bloga Humanista na Giełdzie, który z certyfikatów Turbo korzysta od naprawdę długiego już czasu.

Partnerem tego materiału jest ING. Nie miało to jednak żadnego wpływu na jego treść oraz poglądy przedstawiane przez autora.

Nasze doświadczenia z Certyfikatami Turbo – Rozmowa z Radkiem Chodkowskim

Do zarobienia,
Piotr Cymcyk

Emitentem certyfikatów Turbo na rynku polskim jest ING N.V.

Materiał przygotowany we współpracy ze spółką Nowe Usługi S.A. będącą częścią grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A.

67
3
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj równiez: