O nas - DNA Rynków

O nas

Wierzymy, że każdy może czuć się bezpiecznie finansowo. Aktualna wiedza i zrozumienie zależności gospodarczych na lokalnych i światowych rynkach to podstawa do podejmowania jak najlepszych decyzji finansowych dla siebie, swojej rodziny lub swoich klientów. Niestety ogrom wiadomości zagłusza nam to, co naprawdę ważne. W efekcie poświęcamy dużo czasu na zbieranie informacji, robimy to niedokładnie i podejmujemy gorsze niż moglibyśmy decyzje.

 

Dlatego, Chcemy abyś wiedział co dzieje się w gospodarce i na rynkach, a potem potrafił wykorzystać to dla swoich potrzeb, niezależnie od tego czym się zajmujesz. DNA Rynków to miejsce, w którym efektywnie filtrujemy szum informacyjny, a następnie analizujemy wpływ informacji na twoje oszczędności i inwestycje. Dzięki temu wystarczy Ci zaledwie 15 minut tygodniowo, aby być na bieżąco i podejmować lepsze decyzje.

Co znajdę na portalu DNA Rynków?

DNA Rynków jest czymś więcej niż cotygodniowym podsumowaniem wiadomości gospodarczych. Znajdziesz tu między innymi:

  • ciekawe artykuły, analizy i raporty o gospodarkach, giełdach i wszystkim co najważniejsze dla Twoich pieniędzy,
  • narzędzia niezbędne do prowadzenia swoich finansów i inwestycji,
  • wskazówki i porady do prowadzenia inwestycji i finansów,
  • szkolenia online, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności i wiedzę finansową,
  • regularne spotkania na żywo z ekspertami
  • propozycje portfela inwestycyjnego.

Dlaczego warto zaufać DNA Rynków?

To projekt z ponad 10-letnią historią, który już w 2014 roku uznany został przez redakcję Money.pl za „najlepszy ekonomiczny blog roku”. Teraz, realizujemy DNA w jeszcze lepszej formie od grudnia 2018 roku.

 

<obrazek>

„Mocną stroną bloga DNA Rynków jest inteligentna i dynamiczna relacja dotycząca giełd, ekonomii i finansów. Rzutkie tempo, jasna i zrozumiała narracja to znak rozpoznawczy autora. Ekonomiczne dane i analizy w lekkiej, przejrzystej konwencji – to przeciwwaga dla wykresów i cyfr”

Leszek Czarnecki, Przewodniczący RN Getin Holding S.A, juror konkursu Ekonomiczny Blog Roku 2014.

Zależy nam na Twojej wiedzy. Wierzymy, że każdy jest w stanie dobrze zarządzać środkami swoimi lub swoich klientów, a do podjęcia dobrych decyzji czasem wymagane jest jedynie poznanie zdania innych osób. Te osoby to zespół ekspertów z bogatym doświadczeniem w bankach, funduszach inwestycyjnych, domach maklerskich oraz firmach doradczych.

Życzymy samych dobrych decyzji,

Zespół DNA Rynków