Artyści Rynków powracają – kolejna edycja konferencji CMC Markets!

Amerykańskie i europejskie giełdy notują historyczne szczyty napędzane optymizmem związanym z „miękkim lądowaniem” amerykańskiej gospodarki, spadającą inflacją oraz oczekiwaniami względem rewolucji technologicznej związanej ze sztuczną inteligencją. Jak długo na rynkach utrzyma się optymizm? Czy jednoczesne konflikty zbrojne stanowią zagrożenie dla giełd?

Na wszystkie te tematy poszukamy wspólnie odpowiedzi na kolejnej serii bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów, które organizuje CMC Markets. Spotkania odbędą się 2 marca w Warszawie i 9 marca w Krakowie w godzinach 9:00 – 16:00.

Trwająca hossa to świetny moment, żeby poznać poglądy i opinie innych inwestorów na rynek. Mnie również spotkacie na miejscu z jednym wystąpieniem!

Inwestycja w siebie przynosi zawsze najwyższą stopę zwrotu. Tym bardziej da się ją zmaksymalizować, że udział w konferencji jest bezpłatny. Można przyjść i po prostu poszerzyć swoją wiedzę. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto zapisać się jak najszybciej!

Materiał sponsorowany przez CMC Markets

Czego dotyczą spotkania?

Program obejmuje różne tematy, które dotyczą świata inwestowania i spekulacji. Spotkania w Warszawie i Krakowie trochę się od siebie różnią, ale większość prelegentów się pokrywa. W Warszawie dowiesz się:

  • O kilku ciekawych wykresach pod lupą analityka technicznego. Temat omówi Profesor Krzysztof Borowski
  • Czy złoto to bardziej przedmiot spekulacji czy inwestycja długoterminowa? Temat omówi Jacek Jakubiuk, Finansowy Preppers
  • Czym jest inwestycyjna podróż tradera CFD z Azji do Ameryki. Trochę tajemniczo to brzmi, aż sam jestem ciekawy, co powie Maciek Leściorz z CMC Markets
  • Jak bardzo powinniśmy się obawiać światowych napięć? Temat omówi Dawid Augustyn, FXMag
  • Zachowaniu indeksów, waluty i surowców w świecie spadających stóp procentowych. Temat omówi Daniel Kostecki z CMC Markets 
  • Co dalej z gospodarkami? Dlaczego recesja nie nadeszła i czy nadejdzie? Tutaj wątek będę omawiał ja – Piotr Cymcyk z DNA Rynków 🙂

Na konferencji w Krakowie zamiast wykładu o złocie posłuchacie o

  • Wspaniałej 7 w USA pod analityczną lupą. Temat omawia Marcin Tuszkiewicz, Investio

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Polski oddział CMC Markets na kanale YouTube także prowadzi także serię „Artyści Rynków”, gdzie omawiane są bieżące tematy rynkowe. Konferencje, gdzie będziecie mogli mnie spotkać odbywają się w:

Zapisujcie się i przybywajcie! Gwarantuję, że powiem coś, czego jeszcze nigdzie nie mówiłem!

Spotkajmy się na miejscu!

Zachęcam wszystkich do rejestracji i pojawienia się na miejscu. Utrzymująca się na rynku hossa to świetny moment do poznania nastrojów innych inwestorów w bardziej kameralnej atmosferze i świetny moment na wymianę opinii i pomysłów.

Ja też chętnie porozmawiam z każdym i odpowiem na wasze pytania. W końcu okazje do takich spotkań nie zdarzają się super często!

Więcej informacji, w tym program poszczególnych konferencji, a także formularze do bezpłatnego zapisu na wydarzenia można znaleźć na stronie: Artyści Rynków | CMC Markets

Do zarobienia,
Piotr Cymcyk

39
3
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również: