Jak dobrze przygotować się do optymalizacji podatku giełdowego?

Jak dobrze rozliczyć PIT-38? Omówienie wszystkich przypadków!

Końcówka roku to dobry moment na zaplanowanie swoich podatków giełdowych. Popularna optymalizacja „sprzedam na stracie i od razu odkupię” może i jest prosta, ale nie zawsze dopuszczalna. Poruszamy te i inne kwestie w rozmowie z doświadczonym ekspertem podatkowym – Robertem Morawskim.

Jeśli nie możesz oglądać materiału, to cała transkrypcja naszej rozmowy z Robertem zostanie opublikowana w kolejnych dniach.

Całą rozmową obejrzysz poniżej

Jak dobrze przygotować się do optymalizacji podatku giełdowego?


Do zarobienia!
DNA Rynków

52
0
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również: