CMC Markets rusza z kolejnym cyklem Artystów Rynków

CMC Markets rusza z kolejnym cyklem Artystów Rynków

Właśnie rozpoczęła się kolejna seria bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów, organizowana przez CMC Markets. W wielu miastach w całej Polsce odbędą się stacjonarne seminaria, o których wartość merytoryczną zadbają „Artyści rynków”, czyli niezależni eksperci z bogatym doświadczeniem w świecie tradingu i inwestycji.

Okazja do wzięcia udziału w seminariach jest tym lepsza, że na rynku panuje bardzo duży strach. Zarówno giełda polska, jak i amerykańska w ostatnim czasie zaliczyła bardzo duże spadki. Krajowy WIG tylko w tym roku spadł już o prawie 40%! Rzadko kiedy okazja do zakupów jest tak duża. Trudno jednak zajmować pozycje, kiedy pesymizm jest powszechny, a wyceny bardzo niskie. Warto zresztą wystarczy posłuchać cytatu najlepszego inwestora w historii – Warrena Buffeta który wielokrotnie mówił „Bądź chciwy, gdy inni się boją, bój się gdy inni są chciwi”. Będzie to też świetna okazja do tego, aby spotkać się na żywo, bo i my będziemy na miejscu z jednym wystąpieniem 🙂

Inwestycja w siebie przynosi zawsze najwyższą stopę zwrotu. Tym bardziej da się ją zmaksymalizować, że udział w konferencji jest bezpłatny. Można przyjść i po prostu poszerzyć swoją wiedzę. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto zapisać się jak najszybciej!

Czego dotyczyć będą spotkania?

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia, które przybliżają świat inwestowania i spekulacji. Poruszone zostanie wiele tematów z całego spektrum inwestycji. Poczynając od bardzo niedocenianej rynkowej psychologii, po praktyczne aspekty zawierania transakcji.

Wykłady na spotkaniach stacjonarnych w Warszawie oraz Katowicach mają następujące tytuły:

 • Inwestowanie na granicy znanego i nieznanego,
 • Każda inwestycja ma swój czas. Jak skutecznie budować portfel? (wykład DNA Rynków)
 • Analiza wsteczna – zawsze skuteczna. Jak wyciągać wnioski z własnych błędów i dostosować narzędzia do swojego stylu transakcyjnego,
 • W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie wykorzystywać zmienność rynkową,

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Polski oddział CMC Markets na kanale YouTube także prowadzi także serię „Artyści Rynków”, gdzie omawiane są bieżące tematy rynkowe. Konferencje, gdzie będziecie mogli nas spotkać odbywają się w:

 • Warszawie – 22 października 2022 (sobota)
 • Katowicach – 29 października 2022 (sobota)

Będę miał przyjemność poprowadzić jeden z wykładów, gdzie postaram się omówić skuteczne sposoby na budowanie długoterminowego portfela. Zapisujcie się i przybywajcie, bo będzie to też fajna okazja, żeby porozmawiać sobie na żywo w kuluarach 🙂 Oprócz tego swoje wykłady poprowadzą:

 • Maciej Leściorz z CMC Markets, gdzie pełni funkcję dyrektora ds. sprzedaży i edukacji w polskim oddziale CMC Markets, w organizowaniu którego brał czynny udział.
 • Jacek Kubrak, Niezależny inwestor obecny na rynku finansowym od czerwca 1992 roku.
 • Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com oraz Investio, a także aktywny inwestor od 2008r..

Spotkajmy się na miejscu

Naprawdę zachęcam do rejestracji i pojawienia się. Czas niepewności na rynku to zawsze dobry moment na wymienienie się opiniami i pomysłami. Ja też chętnie porozmawiam z każdym i odpowiem na jakiekolwiek pytania macie, a może nie macie żadnych tylko po prostu chcecie pogadać o głupotach przy kawie 🙂 Może macie też jakieś pomysły na dalszy rozwój DNA? Jako portal działamy przede wszystkim dla was i każdy pomysł oraz szansa na jego wymianę jest wartościowa, więc gorąco zachęcam do rejestracji.

Więcej informacji, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz do bezpłatnego zapisu na wydarzenie można znaleźć na stronie: Artyści Rynków | CMC Markets

Do zarobienia,
Piotr Cymcyk

39
3

Oceń materiał!

39
3


Przeczytaj również:

Ankieta

Ile razy FED podniesie stopy w roku 2022?

 • Max 2
 • 3-4
 • Ponad 4

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Najwyżej oceniane: