CMC Markets rusza z kolejnym cyklem Artystów Rynków

CMC Markets rusza z kolejnym cyklem Artystów Rynków

Właśnie rozpoczęła się kolejna seria bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów, organizowana przez CMC Markets. W wielu miastach w całej Polsce odbędą się stacjonarne seminaria, o których wartość merytoryczną zadbają „Artyści rynków”, czyli niezależni eksperci z bogatym doświadczeniem w świecie tradingu i inwestycji.

Okazja do wzięcia udziału w seminariach jest tym lepsza, że na rynku panuje bardzo duży strach. Zarówno giełda polska, jak i amerykańska w ostatnim czasie zaliczyła bardzo duże spadki. Krajowy WIG tylko w tym roku spadł już o prawie 40%! Rzadko kiedy okazja do zakupów jest tak duża. Trudno jednak zajmować pozycje, kiedy pesymizm jest powszechny, a wyceny bardzo niskie. Warto zresztą wystarczy posłuchać cytatu najlepszego inwestora w historii – Warrena Buffeta który wielokrotnie mówił „Bądź chciwy, gdy inni się boją, bój się gdy inni są chciwi”. Będzie to też świetna okazja do tego, aby spotkać się na żywo, bo i my będziemy na miejscu z jednym wystąpieniem 🙂

Inwestycja w siebie przynosi zawsze najwyższą stopę zwrotu. Tym bardziej da się ją zmaksymalizować, że udział w konferencji jest bezpłatny. Można przyjść i po prostu poszerzyć swoją wiedzę. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto zapisać się jak najszybciej!

Czego dotyczyć będą spotkania?

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia, które przybliżają świat inwestowania i spekulacji. Poruszone zostanie wiele tematów z całego spektrum inwestycji. Poczynając od bardzo niedocenianej rynkowej psychologii, po praktyczne aspekty zawierania transakcji.

Wykłady na spotkaniach stacjonarnych w Warszawie oraz Katowicach mają następujące tytuły:

  • Inwestowanie na granicy znanego i nieznanego,
  • Każda inwestycja ma swój czas. Jak skutecznie budować portfel? (wykład DNA Rynków)
  • Analiza wsteczna – zawsze skuteczna. Jak wyciągać wnioski z własnych błędów i dostosować narzędzia do swojego stylu transakcyjnego,
  • W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie wykorzystywać zmienność rynkową,

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Polski oddział CMC Markets na kanale YouTube także prowadzi także serię „Artyści Rynków”, gdzie omawiane są bieżące tematy rynkowe. Konferencje, gdzie będziecie mogli nas spotkać odbywają się w:

  • Warszawie – 22 października 2022 (sobota)
  • Katowicach – 29 października 2022 (sobota)

Będę miał przyjemność poprowadzić jeden z wykładów, gdzie postaram się omówić skuteczne sposoby na budowanie długoterminowego portfela. Zapisujcie się i przybywajcie, bo będzie to też fajna okazja, żeby porozmawiać sobie na żywo w kuluarach 🙂 Oprócz tego swoje wykłady poprowadzą:

  • Maciej Leściorz z CMC Markets, gdzie pełni funkcję dyrektora ds. sprzedaży i edukacji w polskim oddziale CMC Markets, w organizowaniu którego brał czynny udział.
  • Jacek Kubrak, Niezależny inwestor obecny na rynku finansowym od czerwca 1992 roku.
  • Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com oraz Investio, a także aktywny inwestor od 2008r..

Spotkajmy się na miejscu

Naprawdę zachęcam do rejestracji i pojawienia się. Czas niepewności na rynku to zawsze dobry moment na wymienienie się opiniami i pomysłami. Ja też chętnie porozmawiam z każdym i odpowiem na jakiekolwiek pytania macie, a może nie macie żadnych tylko po prostu chcecie pogadać o głupotach przy kawie 🙂 Może macie też jakieś pomysły na dalszy rozwój DNA? Jako portal działamy przede wszystkim dla was i każdy pomysł oraz szansa na jego wymianę jest wartościowa, więc gorąco zachęcam do rejestracji.

Więcej informacji, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz do bezpłatnego zapisu na wydarzenie można znaleźć na stronie: Artyści Rynków | CMC Markets

Do zarobienia,
Piotr Cymcyk

39
3
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również: