Woodpecker – dzięcioł stukający o uwagę inwestorów

Analiza Premium spółki Woodpecker - dzięcioł stukający o uwagę inwestorów

Słowem wstępu i z przymrużeniem oka, na początku analizy Woodpeckera powinienem wspomnieć następujące kluczowe słowa: SaaS, Wrocław, Livechat, Tar Heel Capital. Rozpoczynając jednak od ogółu, Woodpecker to giełdowy „świeżak” na krajowym rynku, ponieważ jego debiut na New Connect miał miejsce w połowie września 2021. Spółka to rentowny podmiot technologiczny, który zajmuje się produkcją i dystrybucją oprogramowania jako usługi dostępnej online (sprzedaż w modelu SaaS). 

Produkt Woodpeckera można przedstawić jako inteligentnego i zautomatyzowanego asystenta zajmującego się procesem mailingu, którego głównym zadaniem jest nawiązywanie relacji biznesowych oraz wspomaganie sprzedaży prowadzonej w modelu B2B.  Celem komunikacji „asystenta” jest personalizowanie wysyłanych wiadomości, po to, aby odbiorca miał wrażenie, że nadawcą wiadomości jest osoba fizyczna, a nie bot. Platforma umożliwia także analizę otrzymywanych odpowiedzi oraz określenie poziomu zainteresowania odbiorcy. Produkt głównie jest wykorzystywany do:

1. Aktywnej sprzedaży
2. Generowania przypomnień dla klientów
3. Pozyskiwania partnerów biznesowych
4. Prowadzenia rekrutacji i automatyzacji czynności HRowych

Ta analiza jest dostępna dla użytkowników Strefy Premium DNA. Zaloguj się, aby kontynuować czytanie.

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 49 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Nota prawna: Powyższy materiał, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Podsumowania Tygodnia, Analizy spółek oraz Portfel DNA Rynków jest jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.
63
1
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj również: