Podsumowanie strategii i plany inwestycyjne na 2021 – webinar premium

Startujemy z pierwszym zamkniętym webinarem dla wszystkich ze Strefy Premium DNA. Spotkanie zaplanowaliśmy na 28 grudnia (poniedziałek) o godzinie 19:00. Końcówka roku to świetny czas na podsumowanie pierwszych miesięcy funkcjonowania naszych strategii inwestycyjnych dostępnych dla Strefy Premium. Powiemy zatem o strategii „Gubałówka”, „Rysy” oraz „Kilimandżaro”, a także porozmawianie o tym, w którą stronę warto skierować swój kapitał na 2021 rok. 

Oczywiście będzie też czas na pytania i odpowiedzi. Mamy tylko prośbę żebyście (o ile oczywiście znacie je wcześniej) wysłali do nas zawczasu pytania na adres portfel@dnarynkow.pl z tytułem „Webinar Premium #001 – pytanie„.

Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy, że zapiszesz się w formularzu poniżej. Najlepiej zrobić to od razu, bo dzięki temu będziemy w stanie wysłać Ci przypomnienie na kilka dni przed spotkaniem.

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 49 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Do zarobienia!
Piotr Cymcyk

1
0
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Może Cię zainteresować również: