Strategiczny poniedziałek – webinar #068 – nagranie sytuacji na rynkach (Piotr) oraz o spółkach Sea Limited i Copart (Jurek).

Poniżej znajduje się nagranie webinaru Strategiczny Poniedziałek #068, który odbył się 22 stycznia (poniedziałek), o godzinie 19:00 na Discordzie. Na początku została przez Piotra omówiona sytuacja na rynkach. Od 34 minuty zaczyna się część o Sea Limited i Copart omówiona przez Jurka.

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 49 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Do zarobienia!
Piotr Cymcyk

88
5
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Graczkowski
Rafał Graczkowski
5 miesięcy temu

Jeżeli mogę dodać pytanie to czy rozważaliście pomysł umieszczenia Fair Value spółek z portfela, bo to ułatwiłaby ew. decyzję co do ew. sprzedaży spółek (jeśli byłyby wyceniane ponad FV)….

Michal Paszkowski
Michal Paszkowski
5 miesięcy temu

mamy polski odpowiednic copar nazywa się carrot.pl 🙂

Może Cię zainteresować również: