Premium: Tygodniowe podsumowanie strategii #013

opublikowano: 20 lipca 2021

Na samym początku serdecznie zapraszam na najbliższy Strategiczny Poniedziałek, który wyjątkowo odbędzie się jednak dopiero w kolejny poniedziałek 26 lipca. Wcześniejsze plany na jego przeprowadzanie 19 lipca niestety z niezależnych od nas przyczyn nie mogły się zrealizować. Dlatego też w tym tygodniu opiszemy sobie całość słownie w tekście, a zdecydowanie jest co opisywać, bo w ubiegłą sobotę mieliśmy równą rocznicę od startu naszej najbardziej agresywnej strategii „Kilimandżaro”. Rynek niestety ewidentnie zapomniał o naszych urodzinach, bo poniedziałek 19 lipca spokojnie można zaliczyć do grona tych „krwawych”.

Wiele wskazuje bowiem na to, że zapowiadana przez nas korekta faktycznie postępuje, ale spokojnie. To jeszcze żaden powód do paniki, chociaż oglądanie spadków rzędu 5% na największych spółkach z WIG20 może przywoływać w pamięci nieprzyjemne obrazki z lutego i marca 2020 roku. Spójrzmy jednak na rynek w szczegółach.

1. Otoczenie rynkowe

Czytaj treści premium Bez ograniczeń!


Premium

Dołącz do Sterfy Premium DNA już dziś.

Jedynie 29 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Nota prawna: Powyższy materiał, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Podsumowania Tygodnia, Analizy spółek oraz Portfel DNA Rynków jest jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.
19
0

Powiedz nam czy podobał Ci się ten materiał

19
0


Przeczytaj również

Ankieta

Co jest bardziej prawdopodobne w 2021 roku?

  • Bitcoin po 100 tys. USD
  • Złoto po 2 tys. USD
  • Nasdaq po 15000 pkt

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy: