Omówienie wyników rodziny Cyber_Folks za 1Q25 – jak przebiega integracja Shopera?

Omówienie wyników CyberFolks, Vercom i Shoper

20 maja 2025 roku wszystkie trzy spółki z grupy Cyber_Folks zaprezentowały wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2025 roku. Był to pierwszy kwartał, w którym Shoper działał już oficjalnie pod skrzydłami Cyber_Folks, a także pierwszy po zmianie zarządu. Za dzień przejęcia kontroli nad Grupą Shoper przyjęto 1 lutego 2025 roku.

Cała trójka tworzy unikalny ekosystem, który dostarcza klientom wszystkie niezbędne usługi do prowadzenia biznesu w internecie:

• Hosting stron internetowych – Cyber_Folks,
• Budowa własnego sklepu e-commerce i jego integracja z zewnętrznymi marketplace’ami – Shoper,
• Marketing we wszystkich kluczowych kanałach cyfrowej komunikacji, takich jak e-mail, SMS, push czy OTT – Vercom.

Ten wpis nie ma na celu szczegółowego omawiania działalności każdej ze spółek należących do grupy Cyber_Folks – takie materiały już powstały i znajdziecie je tutaj:

Dziś skupimy się na omówieniu wyników kwartalnych wszystkich trzech biznesów.

Ekosystem Cyber_Folks

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 75 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Do zarobienia,
Szymon Świder

Porcja informacji o rynku prosto na Twoją skrzynkę w każdą niedzielę o 19:00



    Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych zgodnie z Polityką Prywatności strony DNA Rynków.

    67
    5
    Zastrzeżenie prawne

    Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

    Subskrybuj
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments