Strategiczny poniedziałek – webinar #077 – omówienie Nu Holdings i wyników za 1Q’24

Poniżej znajduje się nagranie webinaru Strategiczny Poniedziałek #077, który odbył się 20 maja (poniedziałek), o godzinie 19:00 na Discordzie.

Czytaj wszystkie treści BEZ OGRANICZEŃ!


Premium

Dołącz do Strefy Premium DNA.

Już od 49 zł miesięcznie!

Sprawdź wszystkie korzyści

Kliknij tutaj i dołącz do nas.

Do zarobienia!
Jurek Tomaszewski

88
5
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
IRENA
IRENA
24 dni temu

Super
Bardzo ciekawy materiał
Nabyłam akcje
Dziękuję

Paweł Piskorski
Paweł Piskorski
22 dni temu

Panie Jurku jak super analiza
Po Pana analiza dokupiłem jeszcze akcje dzisiaj więc mam ich 2 razy więcej niż miałem i czekam na następny ciekawy webinar, tak powinny wyglądać analizy spółek, pełen profesjonalizm

Może Cię zainteresować również: