Witaj na portalu DNA Rynków!

Cześć! Witamy Cię na portalu DNA Rynków i dziękujemy, że zainteresowałeś się naszymi materiałami! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy żebyś nie poczuł się zawiedziony. Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania albo sugestie, to pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami przez komentarze albo stronę „Kontakt„.

Na tej stronie zebraliśmy wszystkie informacje, dzięki którym dowiesz się jakich treści możesz się u nas spodziewać oraz co mamy Ci do zaproponowania!

W DNA Rynków przyświeca nam tylko jedna idea.

Sprawić, aby wszyscy dorośli Polacy inwestowali swoje oszczędności odpowiedzialnie i racjonalnie uzbrojeni w najlepszą wiedzę, narzędzia i umiejętności.

Chcemy doprowadzić do tego, aby inwestowanie i finanse były dla każdego przejrzyste oraz zrozumiałe, pozwalając na odpowiedzialne zarządzanie swoimi pieniędzmi. To właśnie odpowiedzialność jest według nas najważniejszym słowem w kontekście pieniędzy, a wynika ona wprost z właściwej edukacji i szczerości. Dlatego też możesz być pewny, że w naszych materiałach skupiamy się w pierwszej kolejności na tym, aby wszystko było konkretne, zrozumiałe i przejrzyste. Polecimy Ci tylko takie produkty czy usługi, w które sami wierzymy i które sami sprawdziliśmy!

Dlaczego warto czytać i oglądać DNA Rynków?

Wiele jest w kraju portali o tematyce finansowo-inwestycyjno-gospodarczej, ale żaden z nich nie łączy w sobie praktycznego rynkowego doświadczenia, wiedzy potwierdzonej państwowymi licencjami i pełnej niezależności. Nasz zespół składa się w dużej mierze z licencjonowanych Maklerów Papierów Wartościowych, Doradców Inwestycyjnych (nie myl z Doradcami Finansowymi (!)), oraz osób z certyfikatami CFA lub CIIA, które doświadczenie zyskiwały podczas wielu lat pracy na rynku finansowym.

Praca w instytucjach jednak mocno ogranicza swobodę tego, co można powiedzieć, a czego nie, a przecież to właśnie transparentność i otwartość jest w finansach najważniejsza! Postanowiliśmy więc otworzyć własne miejsce w Internecie, gdzie takie ograniczenia nie będą nas dotykać ani wpływać na nasz przekaz.

Jeśli uważamy, że dany produkt na rynku jest słaby, to wprost o tym napiszemy. Jeśli sądzimy, że jakaś spółka ma według nas potencjał, to sami w nią zainwestujemy nasze oszczędności. Sądzimy, że tylko dzięki takim działaniom możemy przekonać Cię do tego, że finanse i inwestowanie to nic strasznego.

Jednocześnie unikamy przedstawiania trudnych tematów w trudny sposób. Na pewno nie raz słyszałeś telewizyjnych „ekspertów”, którzy tłumaczyli coś w taki sposób, że tylko oni byli w stanie to zrozumieć. Nie akceptujemy takiego podejścia i unikamy go za wszelką cenę. Dlatego też wszystkie treści w naszych tekstach i nagraniach tłumaczymy jak najbardziej przystępnie to możliwe. Nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie ekonomiczne da się wyjaśnić w prosty sposób.

Dlaczego więc uważamy, że warto, żebyś na stale został czytelnikiem i subskrybentem DNA Rynków?

  1. Wszystkie materiały, jakie tu znajdziesz są rzetelne i transparentne.
  2. Używamy jak najbardziej zrozumiałego języka, tłumacząc trudne sprawy w prosty sposób.
  3. Jeśli sądzimy, że coś jest słabe, to piszemy wprost, że jest słabe. Jeśli sądzimy, że coś ma potencjał, to inwestujemy w to własne środki. Pełna transparentność!
  4. Chcemy nauczyć Cię inwestowania i zarządzania swoimi pieniędzmi. One naprawdę mogą pracować na Ciebie!
  5. Zawsze jesteśmy otwarci do pomocy i chętnie poznamy Twoje zdanie. Po prostu napisz do nas maila albo odezwij się na jednym z portali społecznościowych. Może nie odpowiemy od razu, ale na pewno odpowiemy 🙂

Co znajdziesz na DNA Rynków?

Treści na portalu są podzielone na te dostępne dla wszystkich Czytelników oraz dla naszych subskrybentów Premium. Wszystkie możesz łatwo odnaleźć w sekcji „Archiwum” w podziale na odpowiednie kategorie.


Strefa Premium funkcjonująca na portalu umożliwia dostęp do wszystkich treści i korzyści, które możesz znaleźć tutaj: Dołącz do Strefy Premium DNA Rynków! Przede wszystkim daje ona wgląd do naszych prywatnych portfeli inwestycyjnych, które prowadzimy na własnych oszczędnościach oraz możliwość czytania dodatkowych materiałów (analizy, webinary, spotkania live).

Materiały z tej kategorii znajdziesz poniżej:

Nie znaleziono żadnych wpisów.

Akademia inwestowania – publikujemy tu obszerne poradniki, jak zacząć inwestować, jakie błędy popełniają inwestorzy, jakie są najlepsze rachunki maklerskie, na co zwracać uwagę inwestując w złoto, itp. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy starym wyjadaczem, to znajdziesz tu sporo rzeczy dla siebie.

Zobacz:

Nie znaleziono żadnych wpisów.

Analizy i opinie – opisujemy rynki, gospodarkę i poszczególne inwestycje naszym analitycznym okiem, wyciągamy wnioski i dzielimy się nimi tłumacząc i prognozując, co takiego może czekać na nas w przyszłości. Przedstawiamy też nasze subiektywne poglądy na różne tematy powiązane z finansami, inwestycjami i gospodarką.

Zobacz:

Nie znaleziono żadnych wpisów.

Pominięte przez media – zamieszczamy tu felietony i artykuły na tematy często przemilczane w masowych mediach albo dawno zapomniane przez inwestorów. Jeśli szukasz niecodziennych komentarzy geopolitycznych, wyników różnych badań i ankiet, a nawet kulis największych afer giełdowych w historii, to tego typu materiały znajdziesz właśnie tutaj.

Zobacz:


Warto wiedzieć – najprościej ujmując, znajdziesz tu ciekawostki, ze świata finansów i gospodarek, które po prostu warto wiedzieć. W tej kategorii możesz też szukać różnych wpisów edukacyjnych, np. jak analizować PKB, czy rozumieć nastroje konsumentów?

Zobacz:

Nie znaleziono żadnych wpisów.

DNA Rynków TV – wszystkie wpisy ze specjalnymi nagraniami znajdziesz tutaj. Na naszym YouTube funkcjonują trzy główne playlisty:

Zobacz:

Nie znaleziono żadnych wpisów.

Jak widzisz, jest tego całkiem sporo więc niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, trejderem z wieloletnim doświadczeniem, czy po prostu interesujesz się światem, ekonomią, gospodarką i polityką – znajdziesz u nas coś ciekawego dla siebie. Moglibyśmy przeprowadzać Cię teraz przez setki ciekawych wpisów, ale sam na pewno znajdziesz to, co interesuje Cię najbardziej.

Ponadto warto, żebyś śledził naszą aktywność w social mediach. Dzięki nim możesz się z nami dużo łatwiej i szybciej skontaktować pytając o coś, co cię interesuje w komentarzach, czy wiadomości prywatnej. Znajdziesz nas na:

1. Facebook: https://www.facebook.com/DNARynkow/
2. Twitter: https://twitter.com/dnarynkow
3. LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dna-rynkow/
4. YouTube: https://www.youtube.com/user/DNARynkow
5. Instragram: https://www.instagram.com/dnarynkow/


Inne strony, które warto, abyś przeczytał:

Polityka Prywatności portalu DNA Rynków
Regulamin portalu DNA Rynków
Sklep DNA Rynków

189
Zastrzeżenie prawne

Materiały DNA Rynków, w szczególności aktualizacje Strategii DNA Rynków, Analizy spółek oraz Analizy sektorów są jedynie materiałem informacyjno-edukacyjnym dla użytku odbiorcy. Materiał ten nie powinien być w szczególności rozumiany jako rekomendacja inwestycyjna w rozumieniu przepisów „Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 2016/958 z dnia 9 marca 2016 r. uzupełniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 w odniesieniu do regulacyjnych standardów technicznych dotyczących środków technicznych do celów obiektywnej prezentacji rekomendacji inwestycyjnych lub innych informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną oraz ujawniania interesów partykularnych lub wskazań konfliktów interesów”. Skorzystanie z materiału jako podstawy lub przesłanki do podjęcia decyzji inwestycyjnej następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która taką decyzję podejmuje. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za takie decyzje inwestycyjne. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w tym opracowaniu są wyrazem najlepszej wiedzy i osobistych poglądów autora na moment publikacji i mogą ulec zmianie w późniejszym okresie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments