Wsparcie inwestycyjne

Nasz zespół ekonomiczno-finansowy to licencjonowani Maklerzy Papierów Wartościowych oraz licencjonowani Doradcy Inwestycyjni. Założyciele DNA Rynków są ponadto Członkami Zarządku Związku Maklerów i Doradców od ponad 4 lat. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również uprawnienia do tego aby pomóc Ci w zarządzaniu swoimi oszczędnościami zarówno na poziomie osobistym jak i firmowym.

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego wsparcia inwestycji skontaktuj się z nami na adres biuro@dnarynkow.pl

Zobacz przykładowe projekty zarealizowane przez nasz zespół w tym zakresie:

Przygotowanie portfeli inwestycyjnych dla Klientów UFK zarządzanych przez Expander.

Wsparliśmy firmę Expander w przygotowaniu specjalnych portfeli inwestycyjnych o różnym horyzoncie czasowym dla Klientów zarządzanych przez Expander Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych.

W oparciu o naszą autorską metodyką do przygotowanych portfeli dołączyliśmy również ścieżkę przyszłej alokacji kapitału w ramach upływającego czasu, a każdy z portfeli poza propozycją alokacji zawierał ponadto kompleksową analizę otoczenia rynkowego oraz prognozy możliwych scenariuszy dla zachowania się tych portfeli w przyszłości.

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić współpracę z firmą DNA Rynków. W grudniu 2019 roku przygotowała ona portfele inwestycyjne o różnym horyzoncie czasowym dla Klientów zarządzanych przez nas Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. Przygotowane portfele poza propozycją alokacji aktywów zawierały kompleksową analizę otoczenia rynkowego oraz prognozy możliwych scenariuszy zachowania się tych portfeli w przyszłości.

W oparciu o autorską metodologię do przygotowanych portfeli załączono również ścieżkę przyszłej alokacji kapitału w ramach upływającego czasu. Cała współpraca przebiegła niezwykle sprawnie i efektywnie.

W naszej ocenie firma DNA Rynków jest godnym polecenia i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Jarosław Sadowski, Główny Analityk Expander Polska