Promocja twojej firmy lub produktu

Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rosnących portali finansowych w Polsce, w zaledwie 15 miesięcy dochodząc do poziomu niemal 70 tysięcy użytkowników miesięcznie. Zajmiemy się zwiększeniem świadomości o swojej firmie lub produkcie. Możemy przygotować dla Ciebie specjalną kampanię informacyjną i leadową, dzięki której zbudujesz wśród naszej społeczności swoją rozpoznawalność. Specjalny artykuł? Dedykowany wywiad? Animacja lub film? Partnerski cykl edukacyjny?

Możliwości są nieograniczone. Mamy doświadczenie zarówno w produkcji i montażu filmowym jak i budowaniu rozpoznawalności w mediach społecznościowych oraz klasycznym content marketingu! Pamiętaj jednak, że zanim nawiążemy współpracę promocyjną – dokładnie zweryfikujemy Twoją firmę i produkt. Bezpieczeństwo naszych czytelników i ich zaufanie jest dla nas bezcenne i nie da się go opłacić żadną kwotą.

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego wsparcia inwestycji skontaktuj się z nami na adres biuro@dnarynkow.pl

Zobacz przykładowe projekty zarealizowane przez nasz zespół w tym zakresie:

Realizacja akcji edukacyjnej o funduszach ETF wspólnie z Beta Securities Poland.

Wspólnie z Beta Securities Poland, która jako pierwsza stworzyła polskie fundusze ETF przygotowaliśmy cykl edukacyjny o tym czym są i jak działają te fundusze. W jego ramach powstało 6 kompleksowych artykułów, które krok po kroku zaznajamiały naszych czytelników z produktem jakim są fundusze ETF, a następnie z produktami stworzonymi przez Beta Securities Poland.

Artykuły te zostały przeczytane przez ponad 12 tysięcy czytelników bez żadnego dodatkowego budżetu promocyjnego oraz dzięki działaniom optymalizacyjnym pozycjonują się na interesujących zapytaniach w wyszukiwarce google na pierwszej stronie. Np:
– „czy warto kupić etf”
– „jak działa etf”
– „beta etf mwig40tr”
– „fundusze inwestycyjne czy etf”

Zobacz artykuły powstałe w ramach tego cyklu