Współpraca

Portal DNA Rynków jest serwisem edukacyjno-finansowym adresującym treści do wszystkich odbiorców zainteresowanych giełdą, inwestowaniem, finansami osobistymi, ekonomią i gospodarką. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na dostarczanie rzetelnych informacji oraz przekazywanie nawet najbardziej złożonych tematów prostym i zrozumiałem dla każdego odbiorcy językiem.

Zapraszamy do wspólnych działań!

Przygotowaliśmy dla Twojej firmy kilka ciekawych propozycji. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jeśli jesteś osobą prywatną – pewnie bardziej zainteresuje Cię nasz sklep!

NASZ OBSZAR DZIAŁAŃ

PORTAL DNA RYNKÓW NA KWIECIEŃ 2020 TO:

> 80 tys.

użytkowników miesięcznie

> 9,0 tys.

obserwujących na Facebook

> 5 tys.

subskrybentów newslettera

Wybrane firmy, z którymi współpracowaliśmy:

Jak możemy razem współpracować?

Biuletyn rynkowy: Przygotujemy dla Ciebie specjalny materiał z przeglądem aktualnej sytuacji rynkowej, portfelami inwestycyjnymi, dedykowanymi artykułami oraz rynkowymi ciekawostkami. Wspólnie wybierzemy taki zakres tematyczny, jaki najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zakres oraz częstotliwość ukazywania się nowego materiału ustalimy wspólnie.

Do czego możesz to wykorzystać?

Możesz go wykorzystać jako jeden ze sposobów na to, aby Twoi pracownicy byli na bieżąco z obecną sytuacją na rynkach w swojej komunikacji z Klientami. Od teraz nie będą musieli przeglądać setek informacji. Wystarczy kilka stron biuletynu DNA, aby mogli zaadresować większość pytań swoich Klientów. Możesz również wysłać biuletyn pod swoim logotypem bezpośrednio do swoich Klientów! Dzięki temu dasz im im dodatkową wartość ze współpracy z twoją firmą!

Webinar rynkowy: Zrealizujemy dla Twoich pracowników lub Klientów specjalny webinar na żywo, wraz z dostępnym później nagraniem w trakcie którego skupimy się zarówno na bieżącej sytuacji rynkowej jak i gospodarczej edukacji, co pozwoli uczestnikom na silny wzrost ekonomicznej świadomości.

Do czego możesz to wykorzystać?

\hWiększa rynkowa wiedza Twoich pracowników, to o wiele większe szanse na przekonanie Klienta do współpracy. Przekonanie do zaufania wymaga nie tylko dobrych relacji, ale również solidnych merytorycznych argumentów, w które uzbroimy Twoich pracowników. Możesz również zaprosić na to spotkanie swoich Klientów zapewniając im jak najlepszą jakość swoich usług.

Promocja Twojej firmy lub produktu: Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rosnących portali finansowych w Polsce, w zaledwie 15 miesięcy dochodząc do poziomu niemal 70 tysięcy użytkowników miesięcznie. Zajmiemy się zwiększeniem świadomości o swojej firmie lub produkcie. Możemy przygotować dla Ciebie specjalną kampanię informacyjną i leadową, dzięki której zbudujesz wśród naszej społeczności swoją rozpoznawalność. Specjalny artykuł? Dedykowany wywiad? Animacja lub film? Partnerski cykl edukacyjny? Możliwości są nieograniczone. Mamy doświadczenie zarówno w produkcji i montażu filmowym jak i budowaniu rozpoznawalności w mediach społecznościowych oraz klasycznym content marketingu! Pamiętaj jednak, że zanim nawiążemy współpracę promocyjną – dokładnie zweryfikujemy Twoją firmę i produkt. Bezpieczeństwo naszych czytelników i ich zaufanie jest dla nas bezcenne i nie da się go opłacić żadną kwotą.

Do czego możesz to wykorzystać?

Przede wszystkim do zwiększenia świadomości o swoim produkcie, a w konsekwencji do zwiększenia swojej sprzedaży. Nie ma drugiego blogu, tak rozbudowanego blogu o tematyce finansowej i jednocześnie portalu o tak bliskich relacjach ze swoimi odbiorcami. To, co jesteśmy dla Ciebie w stanie zrobić znacznie wykracza ponad standardową promocję. Potrzebujesz promocji połączonej ze zbieraniem odpowiednio stargetowanych leadów? Zajmiemy się tym. Potrzebujesz wiedzieć, co przekonuje naszych odbiorców do Twojego produktu? Sprawdzimy to. Nie potrzebujesz dodatkowej agencji reklamowej. Wystarczy powiedzieć nam, czego potrzebujesz 🙂

Raporty i analizy: Nasz dział analityczny stanowi świetne połączenie kompleksowego researchu, doświadczenia projektowego z firm wielkiej czwórki i wiedzy z zakresu analityki i finansów. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowe opracowanie z zakresu otoczenia makroekonomicznego, walutowego, finansowego lub rynkowego w jakim się znajdujesz lub możesz znaleźć wraz z rekomendacjami dalszego postępowania.

Do czego możesz to wykorzystać?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, które planuje przyszłość swojej firmy dalej niż na kilka miesięcy do przodu – wiedza o otoczeniu w jakim przyjdzie Ci działać jest niezwykle ważna. Potrzebujesz wiedzieć jak zachować może się rynek walutowy, nieruchomości lub surowców? Może planujesz wejść na nowy rynek i potrzebujesz wiedzy o tamtejszym otoczeniu rynkowym? A może właśnie wdrażasz w firmie szereg programów inwestycyjnych, finansowych lub emerytalnych? Jesteśmy w stanie pomóc Ci w każdym z tych problemów.

Szkolenia firmowe: Chętnie odwiedzimy Ciebie, Twoich pracowników lub Klientów i przeprowadzimy dla was dedykowane szkolenie z zakresu inwestowania, ekonomii, finansów osobistych oraz rozsądnego i bezpiecznego korzystania z różnych instrumentów finansowych. Nasze doświadczenie trenerskie to kilka tysięcy godzin szkoleń i ponad 10 tysięcy przeszkolonych osób. Ponadto każdego szkolenie jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Ciebie zarówno w formie stacjonarnej jak i online!

Do czego możesz to wykorzystać?

Może chciałbyś lepiej wyjaśnić swoim Klientom jak działają Twoje produkty i usługi (finansowe!) lub wyszkolić swoją sieć sprzedaży aby jeszcze silniejsza merytorycznie ruszyła na podbój nowych Klientów, a może po prostu chciałbyś zrobić prezent swoim pracownikom i dać im szansę na zyskanie wiedzy o tym jak lepiej zarządzać swoimi oszczędnościami. Może gdy będą ich mieli więcej rzadziej przyjdą po podwyżkę? 😉

Wsparcie inwestycyjne: Nasz zespół ekonomiczno-finansowy to licencjonowani Maklerzy Papierów Wartościowych oraz licencjonowani Doradcy Inwestycyjni. Założyciele DNA Rynków są ponadto Członkami Zarządku Związku Maklerów i Doradców od ponad 4 lat. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również uprawnienia do tego aby pomóc Ci w zarządzaniu swoimi oszczędnościami zarówno na poziomie osobistym jak i firmowym.

Do czego możesz to wykorzystać?

Twoje firma ma nadwyżkę gotówki na rachunku i chciałbyś aby w inflacyjnych czasach generowała ona średniorocznie więcej niż 1%? Możemy Ci w tym pomóc. Wspólnie policzymy ile gotówki potrzebujesz do bezpiecznej płynności, ustalimy twój inwestycyjny plan oraz podpowiemy Ci jak dobrze go zrealizować.