Wszystko, co musisz wiedzieć o PPK

opublikowano: 08 stycznia 2019

Pracownicze Plany Kapitałowe już w tym 2019 roku mają powoli zacząć odmieniać nasze przyszłe emerytury. W pierwszej kolejności, co prawda emerytury tych pracujących w firmach powyżej 250 osób, ale od 2021 roku obejmą już niemalże wszystkich zatrudnionych. Czy to remedium dla polskiej giełdy i naszych przyszłych świadczeń emerytalnych, czy może tak naprawdę to jedynie OFE w nowym opakowaniu? Jeśli chcesz wiedzieć, czy faktycznie PPK ma szansę stać się jednym z filarów polskiej giełdy – koniecznie zobacz to nagranie!

Uwaga, ten webinar przeprowadzony był w styczniu 2019 roku, a więc część informacji w nim zawartych może okazać się nieaktualna. Po aktualne kompendium na temat PPK zachęcamy do pobrania naszego specjalnego ebooka „Pracownicze Plany Kapitałowe – wszystko co musisz wiedzieć o PPK”. Możesz to zrobić klikając tutaj.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Pracownicze Plany Kapitałowe vs OFE: nowa nazwa, czy nowy pomysł? – Porównamy PPK i OFE sprawdzając najważniejsze różnice dotyczące tego, kto wybiera zarządzającego programem, jak wyglądają wypłaty i rezygnacja z programu, jakie są koszzty uczestnictwa, bonusy i gwarancje w obu tych systemach.
  • Czy potrzebujesz PPK – powiemy o tym czy opłaca się pryzstąpić do PPK i ile można na tym zyskać, a ile stracić.
  • Czy rynkom i giełdom opłaca się PPK – sprawdzimy czy środki napływające do PPK mają szansę przełożyć się na wzrosty na warszawskiej giełdzie.
  • Emerytura z PPK, fakty i mity – sprawdzimy najczęstsze tezy pojawiające się przy emeryturze z PPK i zweryfikujemy czy mają one sens.

Pełne nagranie webinaru znajdziesz poniżej:

Zarejestruj się, aby przeczytać ten i pozostałe materiały premium!


Premium

Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna

Zyskasz dostęp do niedostępnych materiałów!

Kliknij i zarejestruj się

Powiedz nam czy podobał Ci się ten materiał

0
0


Może Cię zainteresować również:

Ankieta

Czy sądzisz, że Allegro przebije do końca 2020 cenę 100 zł?

  • Tak
  • Nie

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy: