Jak rozmawiać z klientem o kryzysie w portfelu – Konferencja DNA

opublikowano: 16 kwietnia 2020

Sytuacja na rynkach jest ostatnio trudna i wyjątkowa. W takim okresie rozmowa z Klientem o jego portfelu inwestycyjnym jest szczególnie wymagająca. Wielu doradców ma teraz duży problem. Straty w portfelach ich klientów pojawiły się nagle i są duże.

Postanowiliśmy pomóc i powiedzieć jakie są nasze doświadczenia z poprzednich kryzysowych sytuacji na rynkach oraz jak można na nie zareagować aby utrzymać dobre relacje z klientami. Konferencja odbyła się w formule online 16 kwietnia 2020. Jeśli chcesz ją sobie przypomnieć lub z różnych powodów nie mogłeś być z nami online – przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne nagranie, które dostępne jest poniżej.

Harmonogram Konferencji wyglądał następująco:

Część 1: „Spokojnie, to tylko panika. Czy jakiś klient teraz inwestuje?”. Paweł Cymcyk, główny ekonomista DNA opowie o obiekcjach, jakie mają teraz klienci. Zarówno tych, o których mówią, jak i tych o których tylko myślą.

Część 2: „Jak komunikować o (stratnym) portfelu w czasach zarazy, czyli kilka wskazówek komunikacyjnych, które przydadzą się w rozmowie z Twoim klientem”, Urszula Kuleta, trenerka wystąpień publicznych podpowie Ci jak powinna przebiegać sprawna komunikacja.

Część 3: Pytania

Pełne nagranie Konferencji znajdziesz poniżej po zalogowaniu się:

Zarejestruj się, aby przeczytać ten i pozostałe materiały premium!


Premium

Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna

Zyskasz dostęp do niedostępnych materiałów!

Kliknij i zarejestruj się
13

Powiedz nam czy podobał Ci się ten materiał

13
0


Może Cię zainteresować również:

Ankieta

Czy w 2020 roku odczułeś na sobie skutki inflacji?

  • Tak, czuję że jest drożej
  • Nie, nie dotknęło mnie to
  • Nie zwracałem na to uwagi

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy: