Jak zacząć inwestować? Webinar DNA

Najtrudniej zawsze jest zacząć. Koniec wymówek! Czas zabrać się do roboty. Z webinaru dowiesz się, wszystkiego, co najważniejsze na sam początek swojej inwestycyjnej przygody. Webinar jest pierwszym z pełnego cyklu webinarów DNA Inwestowania. Więcej o specjalnym kursie webinarowym DNA Inwestowania znajdziesz w naszym sklepie klikając tutaj.

Webinar został nagrany w kwietniu 2020 roku. Dowiesz się z niego:

Kiedy na pewno NIE powinieneś inwestować?

Są takie sytuacje, kiedy ostatnie o czym powinieneś myśleć to inwestowanie. Wielu popełniło ten błąd, a w efekcie straciło swoje majątki.

Mity dotyczące inwestowania

Czy aby inwestować naprawdę potrzeba dużych pieniędzy? Czy inwestowanie to wyłącznie hazard, a giełda przypomina ruletkę? Czy aby efektywnie inwestować trzeba najpierw przeczytać masę książek? Rozprawiamy się z tymi i innymi podstawowymi mitami dotyczącymi inwestowania.

Najważniejsze zasada każdego inwestora

Niezależnie od tego, jak mocno doświadczonym inwestorem jesteś, jest jedna zasada której zawsze powinieneś przestrzegać. Zawsze. Bez wyjątku.

Jak stworzyć swój plan działania

Przygotuj swój Inwestycyjny Pas Startowy na początku drogi. Każda decyzja wymaga odpowiedniego planu. Nie zaczynaj swoich inwestycji od szybkiego przelania gotówki na rachunek maklerski. To najszybsza droga do ich utraty. Usiądź i przygotuj swój plan.

Cztery pytania, na jakie musisz poznać odpowiedź przed rozpoczęciem inwestycji

Zanim zaczniesz swoją przygodę z inwestowaniem powinieneś odpowiedzieć sobie na cztery pytania. To od nich zależeć będzie jakie instrumenty powinieneś wybrać, jak dużym kapitałem inwestować. Nie pomiń tego etapu, bez niego emocje mogą wziąć nad Tobą górę.

Gdzie zacząć inwestować?

Jak rozpocząć inwestycyjną przygodę. Gdzie założyć pierwsze konto? Tu nie ma żadnej afiliacji, polecamy to z czego sami korzystamy.

Pełne nagranie webinaru znajdziesz poniżej:

Zarejestruj się, aby przeczytać ten i pozostałe materiały premium!


Premium

Rejestracja w serwisie jest dziś całkowicie bezpłatna

Zyskasz dostęp do niedostępnych materiałów

Kliknij i zarejestruj się
14

Powiedz nam czy podobał Ci się ten materiał

14
0


Może Cię zainteresować również:

Ankieta

Gdzie prognozujesz rynek (WIG) na koniec 2020?

  • Ponad 10% w górę
  • Konsolidacja -10 do +10%
  • Ponad 10% w dół

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

Polecane wpisy: